Η κληρωση Ομιλων Πρωταθληματων & Κυπελλου Πειραια 2015 -2016

Ο διαχωρισμός των σωματείων σε ομίλους όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Πειραιά είναι ο εξής:

Α’ Κατηγορία
1ος Όμιλος

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


Α’ Κατηγορία
2ος Όμιλος


ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ









Β’ Κατηγορία
1ος Όμιλος

ΣΠΙΘΑ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ


Β’ Κατηγορία
2ος Όμιλος

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΠΑΘΟΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΖΕΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ



Η Κηρωση Κυπελλου Πειραια 2015 - 2016 
-------------------------------------------------------

1ος  ΓΥΡΟΣ

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΟ ΖΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΠΙΘΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ- ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 12-13/9

2ος  ΓΥΡΟΣ
1.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
2.ΝΙΚΗΤΗΣ 3 –ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
3.ΝΙΚΗΤΗΣ 8 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4.ΝΙΚΗΤΗΣ 20 – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
5.ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
6.ΝΙΚΗΤΗΣ 4 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7.ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ
8.ΝΙΚΗΤΗΣ 15 – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
9.ΝΙΚΗΤΗΣ 14 – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
10.ΝΙΚΗΤΗΣ 11 – ΝΙΚΗΤΗΣ 17
11. ΝΙΚΗΤΗΣ 9 –ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
12.ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – ΝΙΚΗΤΗΣ 10
13.ΝΙΚΗΤΗΣ 16 – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
14.ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
15.ΝΙΚΗΤΗΣ 7 –ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
16. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
17.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
18.ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
19.ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
20.ΝΙΚΗΤΗΣ 13 – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
21.ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ
22.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
23.ΝΙΚΗΤΗΣ 5 – ΝΙΚΗΤΗΣ 19

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 26-27/9
*Στον 3ο γύρο προκρίνονται χωρίς αγώνα τα σωματεία ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ 12 και ΝΙΚΗΤΗΣ 18.
Share on Google Plus

About typo spor

Είμαστε Καθημερινά μαζί σας και Θέλουμε την Κρίση, την Κριτική, την Συμβολή την Υπόδειξη και τη Συμμετοχή σας.Το Portal μας typospor.gr είναι Ανοικτό σε όλους σας."Συνεχίζουμε να συντονιζόμαστε μαζί σας."Με το Μεράκι,την Ορμή και την “Τρέλα” του 1998.

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου